Szkolenia GIS Support

 

Formy szkoleń:

  • Zdalne – szkolenie on-line w oparciu o platformę e-learningową Akademia GIS Support oraz kontakt on-line z trenerem.
  • Otwarte – organizowane w centrum szkoleniowym, dla wszystkich, z konkretną datą
  • Zamknięte – organizowane dla jednej firmy, w jej siedzibie, z dostosowanym programem

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.➝ GIS Support jest oficjalnym centrum szkoleniowym fundacji QGIS.ORG. Możemy wystawiać oficjalne certyfikaty!
➝ Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.06/00148/2019


Szkolenia ogólne:

.

.

.


Szkolenia branżowe najczęściej organizujemy jako szkolenia zamknięte:

Wychodzimy z założenia, że głównym celem nie jest szkolenie jako takie, ale skuteczne poszerzenie kompetencji zespołu, budowa przewagi konkurencyjnej, przyspieszenie procedur lub optymalizacja procesów. Szkolenia traktujemy jako element procesu, który ma na celu rozpoczęcie lub rozwój korzystania z QGIS. Integralnym elementem tego procesu jest analiza potrzeb przed szkoleniem oraz wsparcie po szkoleniu.

Analizę potrzeb przeprowadzamy telefonicznie: pytamy o potrzeby, o procesy, które mają być wykonywane w QGIS. Jeżeli istnieje potrzeba, prosimy o dane, na których pracujecie lub włączamy do dyskusji osoby z naszego zespołu programistów. Staramy się, aby szkolenie było jak najbardziej efektywne.

Szkolenie uznajemy za udane, jeżeli uda się wdrożyć planowane zmiany w firmie. Wiemy, że to trudne, dlatego po każdym naszym szkoleniu uczestnicy otrzymują dwumiesięczne nielimitowane wsparcie. Każdy uczestnik może do nas pisać i dzwonić – zrobimy wszystko, żeby rozwiazać problem.

Szkolenia branżowe:

.

.

.


Zaufali nam

 

[includeme file=”page-sidebar-szkolenia.php”]